Gizlilik Sözleşmesi ve Telif Hakkı Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

tisortsepeti kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, web siteye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, tisortsepeti 'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

tisortsepeti, kullanıcılara ve kullanıcıların web siteyi kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak, internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı; bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından, dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-posta adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak kullanıcılar, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.


TELİF HAKKI


1- Tasarımda kullanmış olduğum resim, tasarım,logo veya yazının ticari lisansı ve üretme hakkı bana (üye) aittir. 
2- Herhangi bir sebeple, kullandığım tasarımın lisans sahibi tshirtdenizi ile bağlantı kurarsa, tarafıma yönlendirilecektir. 
3- Üçüncü şahıslara ait telif hakkı ile korunan bir dizayn kullanmak ciddi bir suçtur ve ağır cezaları vardır. 
4- Şahsımdan kaynaklanan bu tür sorunlarla ilgili  Timya Online Tasarım her türlü hukuki yola başvurabilir. 


"www.tisortsepeti.com.tr" İÇERİK HAKLARI


1- Site içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel unsurlara ait haklar tisortsepeti veya mağaza sahiplerine ait olup, tişörtsepeti’nin yazılı izni olmadan, tamamen veya kısmen kullanılması, kopyalanması, değişiklik yapılması, ticari amaçla elde bulundurulması yasaktır. 
2- Ziyaretçi, siteyi kullanırken, tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Doğabilecek tüm zararlardan, tişörtsepeti sorumlu tutulamaz. 
3- Tişörtsepeti, içeriğindeki kullanıcılar tarafindan iletilmiş görüş ve düşüncelerinden sorumlu tutulamaz. 
4- Tişörtsepeti, veritabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini mümkün olduğunca korumaya çalışır, fakat hacking ve benzeri dış müdahaleler ile olabilecek zararlardan Tişörtsepeti hiç bir sekilde sorumlu tutulamaz.